Grace Dental - euromate.cz

Grace Dental

Grace Dental účinně čistí zubní ordinace od znečišťujících látek, jako jsou např.: rtuťových par, plovoucí kovové částice, porcelán, keramické částice, chemické dezinfekční přípravky a monomery a také bakterie a viry.

Vlastnosti

  • Schopnost čistit prostory o velikosti 80m3
  • Nízká hladina hluku (méně než průměrný PC)
  • Snadné přemístěni - 15 kg hmotnosti
  • Prostorově úsporné rozměry: 38 x 29 x 85 cm
  • Jednoduché ovládání jedním tlačítkem
  • Ekologický filtr na jedno použití

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak Grace Dental funguje?

Filtrovací 3-fázový proces Grace Dental zajišťuje jeho optimální účinek.
Fáze 1: pre-filtr zachytí větší částice prachu a jiné znečišťující položky, jako jsou vířivé kovy a porcelán.
Fáze 2: hlavní elektrostatický filtr je jádrem systému, zachycuje ostatní, menší znečišťující látky až do velikosti 0,01 mikrometrů (= 0,00001 mm!).
Fáze 3: speciálně vyvinutý rtuť-adsorpční filtr (Dental filtr) eliminuje koncentraci výparu rtuti. Kromě toho tento filtr také snižuje vůní všech druhu léčivých a tělesných pachů.

Je Grace Dental pro vás vhodné řešení?

The Grace Dental je speciálně vyvinut pro zubařské účely. Ve srovnání s VisionAir Dental, čistička vzduchu Grace je vhodná pro menší místnosti s nedostatkem volného místa. Se svým elegantním designem Grace se hodí do každého interiéru, a pro umístěni potřebuje pouze podlahovou plochu 29 x 38 cm.

Potřebuje Grace Dental údržbu?

Pro zajištění řádného fungování Grace Dental, jeho elektrostatický filtr se musí pravidelně čistit. Ostatní filtry je třeba vyměnit včas. Můžete sjednat smlouvu o poskytování služeb, který zajistí, že filtry budou vyčištěné čištěny a profesionálně nahrazené ekologicky šetrným způsobem. Náhradní filtry mohou být dodány v souladu s vašimi požadavky.

Jaké jsou opce pro Grace Dental?

Čistička vzduchu Grace Dental muže být vybavena vůní FreeBreeze. Cartridge dodává filtrovanému vzduchu aromatickou vůni. Jsou k dispozici v různých vůní: mentol, vodopád a Arctic Pine.