Grace MediaMax - Naše řešení proti prachu - euromate.cz

Grace MediaMax – Naše řešení proti prachu

Grace MediaMax obsahuje unikátní filtrační systém, který extrahuje jemné částice, jako je prach, pyl a bakterie. Čistička vzduchu je nejlepším řešením pro kolegy, kteří trpí syndromem nezdravých budov.

Vlastnosti

  • Výměnné, jednorázové mechanické filtry3
  • All-in-one filtr částic a plynů3
  • Schopnost vyčistit místnost 70m3
  • Nízká hladina hluku (méně než průměrný PC)
  • Snadné umístění na pouhých 13 kg Hmotnost
  • Prostorově úsporné rozměry: 38 x 29 x 85 cm
  • Jednoduché ovládání jedním tlačítkem

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak Grace MediaMax funguje?


Grace MediaMax má tři fáze filtru.

Fáze 1: pre-filtr zachytí větší částice prachu a jiné znečišťující položky, jako jsou vlasy a vločky kůže.
Fáze 2: hlavní filtr MediaMax odfiltruje menší částice. Je na 95% účinný na částice 0,4 um (= 0,0004 mm!). Filtrační médium je vyroben z vyztužených ekologicky šetrných papíru, které jsou poskládané tak, že je vytvořena extrémně velká účinná plocha až do několika metrů čtverečních. Filtr je konstruován tak, že papír nemůže se zhroutit v důsledku tlaku.
Fáze 3: V krytu MediaMax filtru, na zadní straně, filtr s aktivním uhlím je integrován.Výsledek: nízký odpor vzduchu a vysokou kapacitou pro lov a adsorpci znečištění vnitřního ovzduší.

Je Grace MediaMax pro vás vhodné řešení?

Bolesti hlavy, nevolnost nebo podrážděné oči a dýchací cesty jsou jasné příznaky nízké kvality vnitřního ovzduší a také jsou známý jako syndrom "nezdravých budov". Grace MediaMax filtry odpovídají za odstranění znečišťujících látek ze vzduchu. To vytváří příjemné pracovní a životní prostředí. Grace MediaMax je nejvhodnější pro kanceláře nebo obývací pokoje.

Potřebuje Grace MediaMax údržbu?

Všechny filtry mohou být odstraněny velmi snadno a nahrazeny novými filtry. Dohoda služeb zajistí, aby filtry byli nahrazeny včas a profesionálně. Samozřejmě náhradní filtry, náhradní díly a spotřební materiál jsou také k dispozici.

Jaké jsou opce pro Grace MediaMax?

Čistič vzduchu Grace MediaMax může být vybaven vůní FreeBreeze, která dávají filtrovanému vzduchu aromatické vůně. Tyto poháry jsou k dispozici v různých verzích: mentol, vodopád a Arctic Pine. Všechny filtry lze odstranit velmi snadno a nahradit novými filtry. Dohoda služeb zajistí, aby filtry byli nahrazeny včas a profesionálně. Samozřejmě náhradní filtry, náhradní díly a spotřební materiál jsou také k dispozici.