HFE - Naše řešení proti prachu - euromate.cz

HFE – Naše řešení proti prachu

HFE je velmi efektivní a účinný systém pro filtraci prachových částic v průmyslových budovách. Navíc, vzduchový filtr je možné použít pro zachycení dýmů vznikajících při svařování zušlechtěné oceli.

Vlastnosti

  • Omyvatelné, opakovaně použitelné filtry3
  • Efektivní na částice až 0,01 mikrometrů3
  • Velký průtok vzduchu (2500m3 / h / 5000 m3 / h)
  • Dva směry proudění vzduchu
  • Přímo řízený, radiální ventilátor
  • ErP kompatibilní
  • Filtr nebude ucpán

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak HFE funguje?

Znečištěný vzduch vstupuje do EUROMATE HFE a prohází jeho ionizační části s vysokým napětím. Zde, prachové částice získají kladně nabité ionty. Znečištěný vzduch následně prochází části kolektoru. Tam, elektricky nabité částice jsou přitahovány uzemněnými desky. Tímto způsobem, nejmenší částice (až 0,01 mikrometrů) jsou odstraněny z proudu vzduchu.Znečištěný vzduch je nasáván přes filtr přímo poháněným odstředivého ventilátorem, který je kompatibilní s ErP 2015 HFE a lze ho snadno namontovat ke stropu, na sloupec nebo na stěnu. Ve standardní verzi jsou k dispozici dva směry proudění vzduchu (zleva doprava, zprava doleva). Není třeba instalovat vzduchovody ani není nutná výměna jiných vedlejších systémů, jako jsou třeba radiátory a postřikovače.

Je HFE pro vás vhodný?

Tento plug-in řešení je použitelný v různých odvětvích, např.: logistika, výroba potravin, výroba, velkoobchod, maloobchod a zpracování odpadů. HFE zvyšuje kvalitu výrobků a produktivitu, prodlužuje životnost a snižuje náklady na úklid, poskytuje prevenci pracovní neschopností.

Potřebuje HFE údržbu?

Když elektrostatický filtr je přeplněn lze ho vyčistit a používat nadále. Provoz HFE je tedy velmi výhodný ve srovnání se systémy s jednorázovými, mechanickými filtry. Pro optimální využití čističe vzduchu je doporučena běžná údržba ze strany profesionála. Je možné uzavřít různé smlouvy na údržbu v závislosti na výběru filtru a stupňů znečištění ovzduší.

Jaké jsou opce pro HFE?

HFE je k dispozici ve čtyřech modelech-kombinacích pro různý objem vzduchu, směr proudění vzduchu a napětí. Také jsou k dispozici odlišné před a konečné filtry. Dálkové ovládání a olejový odkapávač jsou další volitelné doplňky.