Smoke 'n Go Public Area - kuřácké kabiny - Naše řešení pro tabákový kouř - euromate.cz

Smoke ‘n Go Public Area – kuřácké kabiny – Naše řešení pro tabákový kouř

Smoke 'n Go Public Area kuřackáí kabina je ideálním řešením pro přeplněné veřejné prostory pro kuřáky, například na letištích, nádražích a výstavních centrech.

Vlastnosti

  • Čtyři modely pro až 24 kuřáků
  • Vysoce kvalitní a robustní materiály (Vysoce kvalitní materiály (hliník, bezpečnostní skla, nehořící deska stolu))
  • Popel kontejner pro až 8000 nedopalku cigaret
  • Certifikace BGIA, TUV, ECN
  • Dva popelníky o velkém průměru na desce stolu
  • Zvětšené dveřní profily
  • Extra oxidační plynový fázový filtr jako standard

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak Smoke ‘n Go funguje?

Smoke 'n Go je automaticky řízen čidlem pohybu. Poté, co kuřáci vstoupí do kabiny zapíná se integrovaný ventilátor. Tabákový kouř je zachycen u zdroje vstupu vzduchu ve výšce očí. Kouř teče dolů a prochází přes šest různých filtračních stupňů, které zachycují všechny částice a plyny. Pak ventilátor tlačí čistý vzduch směrem nahoru k výstupu na horní straně kabiny. Po dvanáctí minutách po ukončení kouření a opouštění posledním kuřákem kabiny, kabina se vrátí zpět do pohotovostního režimu.

Je Smoke ‘n Go pro vás vhodné řešení?

Smoke 'n Go Public Area umísti do sebe až 24 osob, a je proto nejlepším řešením pro veřejné prostory s vysokým proudem návštěvností, jako například na letištích, nádražích a výstavních centrech.

Potřebuje Smoke ‘n Go údržbu?

Údržba je nutná k udržení Smoke 'n Go kuřácké kabiny v optimálně funkčním stavu . Zkušení mechanici mohou zajistit montáž, servis a údržbu. Pro letišti může být sjednán zvláštní Smoke 'n Go servisní tým poskytující nejlepší pravidelné služby údržby .

Jaké jsou opce pro Smoke ‘n Go?

V kuřácké kabiny se vyráběj v různých velikostech a kombinacích. Kabiny mohou být umístěny na strategických místech optimálních pro tok návštěvníku ve Vašem areálu. Pro kuřácké kabiny je k dispozici řada možností, např. opěrka pro nohy, automatické zavíraní pro dveře, posuvné dveře, opěrky pro lokty, dodatečný filtr plynu proti oxidace a miste pro umístěni plakátu.