Navštivte Euromate a připojte se k Pure Air Experience na Facilitair 2015 v Den Bosch - euromate.cz

Navštivte Euromate a připojte se k Pure Air Experience na Facilitair 2015 v Den Bosch

ŘEŠENÍ

Znečišťující látky, které jsou často neviditelné pouhým okem můžou ovlivnit kvalitu vzduchu v místnosti. Nepříjemné pachy, jemný prach, tabákový kouř nebo tukové částice mohou mít vliv na zdraví vašich zaměstnanců a zpomalit pracovní procesy. Euromate nabízí širokou škálu možností ke zlepšení kvality vnitřního ovzduší vaší firmy.

Pach

Pach dokáže být velmi nepříjemný a způsobit potíže. Tento problém je znám v různých vnitřních prostředích. Euromate může snadno vyřešit problémy s pachy za pomoci čističek vzduchu.
Řešení pro odstranění pachu »

Prach

Vzdušné prachové částice mají negativní vliv na výkonnost lidí a procesů. Euromate nabízí širokou škálu profesionálních čističů vzduchu, které dokážou odstranit všechny druhy prachových částic.
Řešení pro odstranění prachu »

Tuk

Vzhledem k nahromadění tuku v kuchyňských výfukových systémech , hrozba nebezpečí požáru se zvyšuje. Pachy jsou také přepravovány s tukovými částicemi. Vzduchové filtry Euromate dokážou odstranit i ty nejmenší částečky tuku.
Řešení pro odstranění tuku »

Související produkty

Ostatní..

Kromě zápachu, prachu, kouře a mastnoty existuje mnoho dalších druhů látek znečišťujících ovzduší. Euromate nabízí řešení, které se hodí téměř pro každou potřebu, a poskytuje odborné poradenství ohledně správného typu čištění vzduchu.
Řešení »

Související produkty