Palubní prachové částice mohou způsobit bolesti hlavy, nevolnost nebo podrážděné oči a dýchací cesty. Navíc prachové částice zpomalují chod vašeho podnikání. Naše  čističe vzduchu jsou vhodné zejména pro prašné prostředí, jako jsou školy, archivy a knihovny. Hledají řešení v oblasti logistiky, výroby, velkoobchodu, maloobchodu nebo odpadu? Naše volně zavěšený průmyslové čističe vzduchu nabízejí perfektní řešení pro vás.

Obě naše obchodní a průmyslové čističe vzduchu pracuji s udržitelnými principy. Naše průmyslové čističky vzduchu mohou být vybaveny filtry, které lze čistit a použít znovu . Prachové filtry v našich obchodních čističkách vzduchu jsou vyrobeny z vyztuženého papíru, jsou šetrné k životnímu prostředí, které jsou poskládané takovým způsobem, aby tvořily extrémně velkou účinnou plochu několika metrů čtverečních. Podívejte se na naše obchodní a průmyslové čističe vzduchu, nebo nás kontaktujte a zeptejte se na řešení vašeho konkretního případu.


VisionAir MediaMax

VisionAir MediaMax je ideálním řešením pro jemný prach a pyl. V důsledku toho, vzduchový filtr je vhodný zejména pro prašné prostředí, jako jsou např. školy, archivy a knihovny.
VisionAir MediaMax »

Grace MediaMax

Grace MediaMax obsahuje unikátní filtrační systém, který extrahuje jemné částice, jako je prach, pyl a bakterie. Čistička vzduchu je nejlepším řešením pro kolegy, kteří trpí syndromem nezdravých budov.
Grace MediaMax »

HFE

HFE je velmi efektivní a účinný systém pro filtraci prachových částic v průmyslových budovách. Navíc, vzduchový filtr je možné použít pro zachycení dýmů vznikajících při svařování zušlechtěné oceli.
HFE »

Cairry

Cairry je řešení pro bezprašnou a renovační práci na stavbě. Tento přenosný čistič vzduchu je kompaktní, lehký, tichý, a proto je ideálním partnerem pro vaši další stavby!
Cairry »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds