SFC – Naše řešení proti pachu - euromate.cz

SFC – Naše řešení proti pachu

Systém SFC filtr může adsorbovat pachy a plyny z výfukového systému. Lze ho snadno nainstalovat do proudu v extrakční potrubí, nebo použít jako finální filtr pro kuchyňskou filtraci vzduchu.

Vlastnosti

  • Jednorázové filtrační válce3
  • Tři svazky: 8, 16, 24 válce3
  • Snadná montáž filtru s bajonetovým úchytem
  • Nízká tlaková ztráta
  • Hodí se bez problémů ke SFE

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak SFC funguje?

SFC může být vybaven předfiltry, aby zajistil, že hrubé částice nebo mastné prvky budou odfiltrované. Plyny, které protékají SFC jsou zachycovány do granulátu aktivního uhlí, které jsou uvnitř filtračních válců. Každý filtr-válec má 2,1 kg aktivního uhlí.

Je SFC vhodný pro vás?

Pro každého, kdo potřebuje filtraci zápachu v potrubí výfukového ventilačního systému, SFC je ideálním řešením. Tyto jednotky mohou být snadno poskládané z vice kusu, aby se vytvořily další velké filtrační kapacity.

Potřebuje SFC údržbu?

Za nějakou dobu granule aktivního uhle jsou přesycené. Filtrační válce je třeba pravidelně měnit.Frekvence závisí na plynu a intenzitě zápachu a znečištění. Profesionální servisní mechanici jsou schopni udělat práci za vás.

Jaké jsou opce pro SFC?

Občas pre-filtry jsou nezbytné, aby zajistily, že pouze plyny vniknou do SFC. Tyto filtry mohou být přidány do filtračního systému volitelně.