SFE - Naše řešení pro maziva - euromate.cz

SFE – Naše řešení pro maziva

SFE dokáže zachytit i ty nejmenší částečky tuku z výfuku vaší kuchyně a lze ho snadno instalovat v sací potrubí z proudu v digestoří.

Vlastnosti

  • Tři různé kapacity(2500, 5000, 7500 m3 / h)3
  • Výkon: 220 a 400V3
  • Dva směry proudění vzduchu
  • Konstantní úroveň extrakci v důsledku otevřené struktury
  • Nízká tlaková ztráta
  • Snadné odstranění oleje přes integrovaný kolektor olej
  • Kontrolka vysokého napětí
  • Snadný přístup k elektrice

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak SFE funguje?

Znečištěný vzduch, který proudí SFE nejprve prochází mechanický předřazený filtr, který filtruje hrubé částice. Vzduch pak prochází sekci s ionizačním detektorem. Zde, zbývající malé částice budou elektricky nabité. Znečištěný vzduch pak prochází jednotky kolektoru , kde se elektricky nabité částice přistanou k panelů uzemnění. Předtím, než vzduch vstoupí do vzduchotechnického potrubí, závěrečný mechanický filtr zajišťuje vyvážený výstup vzduchu.

Je SFE pro vás vhodný?

Řada komerčních a profesionálních kuchyní je v dnešní době velmi rozsáhlá. Příprava a konzumace jídla se často odehrává v místech, kde je mnoho lidí a aktivit poblíž. Nebezpečí požáru a zápachu jsou horká témata, pokud jde o vybudovávaní kuchyně. SFE absorbuje nejmenší částečky tuku a sazí, které z něj činí ideální řešení pro každé profesionální kuchyně.

Potřebuje SFE údržbu?

Mechanické filtry, ionizátor a kolektor na SFE potřebují pravidelnou údržbu . Tím se zabrání hromadění tuku, který muže mít negativní vliv na fungování systému. Pro optimální využití doporučujeme pravidelnou údržbu ze strany profesionála. Může být dohodnuta servisní smlouva . Jsou různé smlouvy na údržbu v závislosti na výběru filtru a stupňů znečištění ovzduší.

Jaké jsou opce pro SFE?

Jednotky lze snadno smontovat v řadě - v horní části nebo za sebe - což vám dává možnost instalace filtru v nejefektivnější kombinaci, aby to vyhovovalo vašim individuálním potřebám. Možnosti pro SFE se týkají integrované pre- a konečných filtru, odkapávačů oleje a dálkového ovládání. Také je možné bez problémů nainstalovat do SFE filtr od SFC ( filtr proti zápachu ).