Smoke 'n Go Regular – kuřácké kabiny – Naše řešení pro tabákový kouř - euromate.cz

Smoke ‘n Go Regular – kuřácké kabiny – Naše řešení pro tabákový kouř

Smoke 'n Go - kuřácká kabina je flexibilní co do velikosti a vybavení a taky zaručuje možnost kouření v jakékoliv soukromé či veřejné budově, kde tabákový kouř je nežádaný. Odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř a zároveň zlepšuje celkovou kvalitu vzduchu v místnosti.

Vlastnosti

  • Čtyři modely pro až 12 kuřáků
  • Elektrostatický filtr pro vysokou účinnost a nízké provozní náklady
  • Testováno a certifikováno podle BGIA, TUV, ECN
  • Kouř bez zápachu a popelník s ventilem
  • Vysoce kvalitní materiály (hliník, bezpečnostní skla, nehořící deska stolu)
  • Atraktivní, transparentní konstrukce
  • Nízká hlučnost

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak Smoke ‘n Go funguje?

Smoke 'n Go je automaticky řízen čidlem pohybu. Poté, co kuřáci vstoupí do kabiny zapíná se integrovaný ventilátor. Tabákový kouř je zachycen u zdroje vstupu vzduchu ve výšce očí. Kouř teče dolů a prochází přes pět různých filtračních stupňů, které zachycují všechny částice a plyny. Pak ventilátor tlačí čistý vzduch směrem nahoru k výstupu na horní straně kabiny. Po pěti minutách po ukončení kouření a opouštění posledním kuřákem kabiny, kabina se vrátí zpět do pohotovostního režimu.

Je Smoke ‘n Go pro vás vhodné řešení?

Rychle zakouřit a zpět do práce - je myšlenkou kuřácké kabiny Smoke 'n Go. Volně stojící, modulární kuřácká kabina může být nainstalována kdekoliv - v kanceláři, doma nebo v domově důchodců.

Potřebuje Smoke ‘n Go údržbu?

Údržba je nutná k udržení Smoke 'n Go kuřácké kabiny v optimálně funkčním stavu . V závislosti na intenzitě užívaní je prováděna profesionální servisní údržba a pravidelná náhrada filtru, čištění kabiny a kontrola.

Jaké jsou opce pro Smoke ‘n Go?

V kuřácké kabiny se vyráběj v různých velikostech a kombinacích, a proto mohou být umístěny na různých místech v budově. Pro kuřácké kabiny je k dispozici řada možností, např. opěrka pro nohy, automatické zavíraní pro dveře, posuvné dveře, opěrky pro lokty, dodatečný filtr plynu proti oxidace a miste pro umístěni plakátu.