Je čas se zbavit mastnoty ve vzduchu a olejové mlhy

Mastnota ve vzduchu a olejová mlha jsou problémy, s nimiž se musí potýkat mnoho průmyslových odvětví, přičemž obzvláště těžce zasažen je cateringový průmysl. Trpí také odvětví dopravy a strojírenství. Tuk a olej ve vzduchu jsou nejen zdraví škodlivé, ale také zvyšují riziko požáru a zvyšují náklady na energii. Je to známý problém a něco, co je třeba řešit. Euromate je váš spolehlivý partner a má řešení, které vám pomůže tyto problémy odstranit.

Chcete vědět více?
Pro radu nás můžete snadno kontaktovat. Pokud vyplníte formulář vpravo, budeme vás co nejrychleji kontaktovat. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich blogech.

Jak vám můžeme pomoci?

  Řešení Euromate

  Boj proti mastnotě ve vzduchu a olejové mlze pomocí účinných čističů vzduchu

  Údržba vozidel a strojů jde často ruku v ruce s oleji a tuky. Také potravinářský průmysl používá při přípravě potravin velké množství tuků a olejů. Všechny tyto látky se rozpouštějí, odpařují a šíří vzduchem, což má za následek negativní dopady na tělo. Zaměstnanci v restauracích, kavárnách, hotelech, stravovacích zařízeních, bufetech, dílnách pro údržbu strojů a v garážích jsou proto oběťmi nezdravého ovzduší.

  Tento problém lze snadno vyřešit pomocí vysoce kvalitního čističe vzduchu s přizpůsobeným filtrem na tuky a oleje. Euromate je váš spolehlivý partner a může nabídnout řešení každého problému. Vysoce kvalitní čističe vzduchu zajišťují přísun čistého vnitřního vzduchu do malých i velkých prostor.

  Pro koho je tuk / olej čištěn?

  Nabízíme společnostem řadu možností, jak řešit znečištění z tuků a olejů ve vzduchu, a Euromate se bude vždy zabývat individuální situací společnosti a nabídne řešení na míru. Ve stravovacím průmyslu je často ideálním řešením kuchyňský filtrační systém . Pro velké dílny průmyslové údržby je nejlepší volbou vysokofrekvenční odsávání . Pro menší odsávání na pracovišti doporučujeme zařízení VisionAir . Obraťte se prosím na nezávazný chat o možnostech dostupných ve vaší konkrétní situaci.

  Výhody čištění tuků a olejů

  Filtrace tuků a olejů ze vzduchu nabízí významné výhody. Podívejte se na naše reference a podívejte se na pozitivní vývoj, který společnosti zaznamenaly po získání pomoci při čištění vzduchu a odsávání tuků a olejů z Euromate. Kromě čištění vnitřního vzduchu od škodlivých látek nabízí čištění vzduchu také řadu dalších skvělých výhod. Filtrační systém Euromate také pomáhá:

  • Čistý vnitřní vzduch pro zdravější pracovní prostředí
  • Snižte riziko požáru
  • Úspora až 70% nákladů na čištění
  • Úspora až 30% na spotřebě energie a nákladech na údržbu
  • Snížená absence z důvodu nemoci – až 40%

  Předcházeli vás!

  “Těší nás odsávací systémy od společnosti Euromate.” Extrakční jednotky jsou zavěšeny na stropě a dosáhly značného snížení znečišťujících látek v ovzduší. “
  Manfred Kindermann, výkonný ředitel, Knorr-Bremse KAMA

  “Čistič vzduchu visí nad pultem a je ve skutečnosti vždy zapnutý.” Pokud výpary trochu zesílí, nastavili jsme čistič vzduchu do vyšší polohy, což je snadné pomocí dálkového ovladače a vzduch se poté znovu rychle vyčistí. “
  De heer Jasmin Sisanovic, eigenaar van schoenmakerij Bergen

  Odvětve, které mají problémy s tukem a olejem

  Pohostinství | Zábava      Zbavte se nežádoucích pachů

  Hospoda / Bar

  Cafe-klein-255x255

  Kavárny

  Společenský Sál

  Pohostinství | Zábava – Už žádné výpary a olejová mlha v kuchyni

  Průmysl | Výroba – Uvolněné plyny a pachy nezůstanou ve vzduchu dlouho

  Školství  a výuka – odstranění nevhodných pachů ve třídách a šatnách

  Péče

  Doprava – Údržba vozidel na čistém vzduchu bez mastnoty a oleje

  Letiště

  Vláda |    Veřejná funkce vyžaduje čistý vzduch bez pachů a plynů

  Sportovní Chraňte pot a (tělesné) pachy před pobytem ve vzduchu

  Sport | Odstraňte tělesné pachy ze vzduchu

  Slopečenský sál

  Péče | Zdravotnictví         Pracujte v příjemném prostředí bez pachů

  Náš způsob práce

  Ve společnosti Euromate se zavazujeme pomáhat organizacím udržovat kvalitu jejich vnitřního ovzduší. Věříme, že čistý vnitřní vzduch je právem, které si užívá každý. Euromate pomáhá vytvářet zdravé životní a pracovní prostředí nabídkou vysoce kvalitních řešení pro regulaci zápachuřešení. Děláme to na základě více než 45 let zkušeností a odborných znalostí. Abychom zajistili kvalitu našich výrobků, nabízíme vynikající servisní program, který vám pomůže prodloužit životnost vašeho zařízení a zbavit vás obav ohledně čištění vzduchu.

  Chcete vědět více?

  Pokud potřebujete radu, kontaktujte nás. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich dalších blogech .

  Požádat o nabídku


   This will close in 0 seconds