VisionAir CarbonMax – Naše řešení proti pachu - euromate.cz

VisionAir CarbonMax – Naše řešení proti pachu

Uhlíkový filtr v VisionAir CarbonMax je velmi účinný při extrakci pachu a plynu. Je to ideální řešení pro nemocnice, tiskařské firmy, fitness centra, školky a pohotovostní zařízení.

Vlastnosti

  • Velká kapacita filtru (4,2 kg)3
  • Jednorázové filtry s dlouhou životností3
  • Zachycuje velkou škálu pachů a plynů
  • Moderní design, který se hodí do každého interiéru
  • Flexibilní montáž
  • Nízká hladina hluku
  • Dva modely s různými kapacitami k dispozici
  • Jednoduché ovládání

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak VisionAir CarbonMax funguje?

Pachy a plyny mohou způsobit nepříjemnosti, zábranu, bolesti hlavy, ztráta koncentrace, únava a podráždění krku a nosu. Výrobky, které generují velké množství těkavých organických plynů (VOC) jsou barvy, čistící prostředky, kopírky, plastové výrobky, nábytek, stavební materiály, krytiny podlah a stěn. Filtrační systém VisionAir CarbonMax čistí vzduch ve dvou fázích. Fáze 1: pre-filtr zachytí hrubé prachové částice a další znečišťující látky, takové jako lidské nebo zvířecí chlupy a částice kůže. Fáze 2: Speciální CarbonMax filtr filtruje nepříjemné pachy a plyny ze vzduchu. Obsahuje více než 4 kg aktivního uhlí a je speciálně vyvinut pro adsorpci různých plyny a pachu. Unikátní filtr ve tvaru písmene V zajišťuje velmi účinný provoz. Za prvé - vzduch zůstává déle ve filtru, a je proto důkladně vyčištěn. Za druhé - velký povrch filtru je schopen zpracovat větší množství vzduchu.

Je VisionAir CarbonMax pro vás vhodný?

V praxi, nepříjemné pachy a plyny lze nalézt v oplachových pokojích, tiskařských firmách místnostech pro procedury, stravovacích zařízeních, fitness centrech, toaletách nebo v nemocnici.

Potřebuje VisionAir CarbonMax údržbu?

Všechny filtry mohou být velmi snadno odstraněny a nahrazeny novými filtry. Dohoda na provedení služeb údržby zajistí, aby filtry byli nahrazeny včas a profesionálně. Samozřejmě náhradní filtry, náhradní díly a spotřební materiál jsou také k dispozici.

Jaké jsou opce pro VisionAir CarbonMax?

VisionAir CarbonMax je možné doplnit SterilAir a VisionDisplay.