VisionAir Dental - euromate.cz

VisionAir Dental

VisionAir Dental účinně zachycuje znečišťující látky jako rtuťové výpary, plovoucí kovové částice, porcelánové a keramické částice, částice chemických dezinfekčních přípravků a monomerů a také bakterie a viry ze vzduchu.

Vlastnosti

  • Zachycuje chemikálie a výpary rtuti
  • De-aktivuje mikroorganismy
  • Namontovaný VisionDisplay
  • Moderní design, který se hodí do každého interiéru
  • Nízká hladina hluku
  • Ručně a dálkové ovládání
  • Standardní vůně Freebreeze

Požádat o zaslání nabídky »Zavolejte nám »

Jak VisionAir Dental funguje?

Vzduch v zubních ordinacích je znečištěna z různých zdrojů. Nezávislé vědecké studie ukazují souvislost mezi nebezpečných chemických látek používaných ve stomatologii a dýchacími potížemi, kontaktní dermatitida, plicní problémy a alergických reakcí u zubních personálu. VisionAir Dental významně přispívá ke zdravé pracovní prostředí. Čistička vzduchu filtry znečištění ve čtyřech fázích a zaručuje optimální účinek. Fáze 1: pre-filtr zachytí větší částice prachu a jiných znečišťujících položky, jako jsou vířivé kovy a porcelánu.
Fáze 2: elektrostatický hlavní filtr pak odstraní zbývající menší částice, z tak malé, jako 0,01 mikronů (= 0,00001 mm!). Tento filtr je vyroben z vysoce kvalitního hliníku a plastu, které je činí omyvatelný a opakovaně. Filtr pracuje pomocí statické (elektrické), poplatek, kde jsou částice a vybírá.
Fáze 3: speciálně vyvinutý filtr odstraňuje plyny, pachy a rtuťové.
Fáze 4: SterilAir (UV-C světla) deaktivuje zbývající mikroorganismy, jako jsou bakterie a viry.

Je VisionAir Dental pro vás vhodné řešení?

Vzhledem k jeho specializaci je VisionAir Dentál vhodný především pro stomatologickou ordinaci. Vzduchový filtr je napojen na VisionDisplay se stojanem, který by měl být umístěn v blízkosti zubařského křesla pro optimalizaci účinnosti. Pro zubní laboratoře my většinou doporučujeme VisionAir MediaMax.

Potřebuje VisionAir Dental údržbu?

Pro zajištění řádného fungování VisionAir Dental je třeba pravidelně čistit jeho ElectroMax filtr. Další filtry a UV-C světla by měli být včas vyměněné. Můžete sepsat smlouvu o poskytování služeb, které zajistí, že filtry a světla budou vyčištěné a nahrazené profesionálně a ekologicky šetrným způsobem. Samozřejmě náhradní filtry, náhradní díly a spotřební materiál jsou také k dispozici.

Jaké jsou opce pro VisionAir Dental?

VisionAir Dental je dodáván s plným balíčkem standardních funkcí. Nejsou zapotřebí žádné další možnosti.