VISIONAIR Aircleaner

Čističky vzducvhu VisionAir jsou skutečné multi-funkční, protože jsou schopné odstranit kouř, prach, zápach a další znečišťující látky ze vzduchu ve vaší společnosti. Máte-li potíže s tabákovým kouřem, prachovými částicemi, spreji, nepříjemnými zápachy, mikrobiologickou kontaminací nebo rtuťovými parami, v takovém případě VisionAir je dokonalým řešením.

Typy produktů VisionAir:

Čistič vzduchu VisionAir je vybaven specifickým hlavním filtrem v závislosti na problému:

CarbonMax – odstraňuje plyny (tj. Oudours)
ElectroMax – odstraňuje tabákový kouř, mikroorganismy, bakterie, viry a jemný prach
MediaMax – odstraňuje (jemný) prach a pyl
HepaMax – Odstraňuje velmi jemný prach
Zubní – odstraňuje rtuťové výpary, kovové částice, porcelán, monomery, bakterie a viry

Jak funguje VisionAir ElectroMax?

VisionAir ElectroMax čistí znečištěný vnitřní vzduch ve třech po sobě následujících fázích.
Fáze 1: Nejprve jsou v předfiltru zachyceny hrubý prach a jiné znečišťující částice, jako jsou lidské a zvířecí srsti a kožní vločky.
Fáze 2: Elektrostatický hlavní filtr odstraňuje zbylé menší částice od 0,01 mikronů (= 0,00001 mm!). Filtr funguje pomocí statického (elektrického) náboje. Znečištěný vzduch protéká ionizační a kolektivní částí, kde jsou částice naplňovány a shromažďovány. Velmi otevřená konstrukce těchto filtračních sekcí umožňuje vysoké hodnoty průtoku vzduchu, které neklesnou, protože se filtr nezataví.
Fáze 3: Filtr s aktivním uhlím konečně adsorbuje nepříjemné pachy.
Je VisionAir ElectroMax vhodný pro vás?

Je čistička vzduchu visionair vhodna i pro vás?

VisionAir ElectroMax je vhodný zejména pro zřízení kuřácké místnosti. Čistička vzduchu se používá v různých odvětvích, ale je určena zejména pro použití v kancelářích, zdravotnictví a pohostinství.

Potřebuje VisionAir ElectroMax údržbu?

Aby byl zajištěn řádný chod, musí být filtr ElectroMax pravidelně čištěn. Můžete uzavřít servisní smlouvu, která zajistí, že filtr bude vyčištěn profesionálně a šetrně k životnímu prostředí. Samozřejmostí k dispozici jsou náhradní filtry, náhradní díly a spotřební materiál.

Jaké jsou opce pro VisionAir ElectroMax?

Pro VisionAir ElectroMax je k dispozici několik volitelných doplňků. Mezi možnosti patří AirMonitor, OdourFree, SterilAir a VisionDisplay.

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds