Air-cleaner-childcare-centre

Nové požadavky na kvalitu ovzduší

a větrání v centrech péče o děti

V Nizozemsku od 1. dubna 2017 musí být střediska péče o děti v souladu s vyhláškou o budově z roku 2012. A je to dobře, protože studie prováděné různými pobočkami holandského veřejného zdravotnictví (GGD) ukázaly, že kvalita vzduchu v mnoha střediscích péče o děti by se mohla zlepšit. Nová vyhláška o budovách z roku 2012 obsahuje přísnější požadavky na kvalitu ovzduší a větrání. Nové požadavky a právní předpisy vždy vyvolávají otázky, zejména pokud jde o kvalitu ovzduší. Musíme měřit kvalitu ovzduší? Bude třeba renovace? Je tu spousta otázek … takže jak to tedy je?

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

Grace air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach v malých místnostech.

VisionAir air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach ve velkých prostorách.

Firmy s čistým vzduchem

Centrum péče o děti s čistým vzduchem

V dětském centru je vnitřní vzduch neustále znečištěn pachem, jemným prachem, mikroorganismy, bakteriemi a viry. Je to nezdravé jak pro děti, tak pro zaměstnance. Může to vést k nemoci, plicním problémům a alergickým reakcím. Euromate má řadu zákazníků v oblasti péče o děti a škol. Dvě z nich jsou Kindercentrum Belle Fleur v Prinsenbeek / Breda (Nizozemsko) a Kinderopvang De Ronde Venen ve Vinkeveenu (Nizozemsko). Chcete pro své zaměstnance a děti stejně zdravé a svěží prostředí, že?

Čištění vzduchu a odstranění nevhodných pachů

Nepříjemné pachy jsou obtížemi pro zaměstnance dětských center a pro návštěvníky (rodiče dětí), nicméně situaci lze zlepšit poměrně snadno. Čistič vzduchu pro zmírnění nepříjemných pachů je schopen přitahovat špinavý vzduch, filtrovat a vyfouknout vzduch bez zápachu zpět do místnosti. Společnost Euromate vybavila čistič vzduchu pro špatné zápachy filtrem CarbonMax. Obsahuje spoustu uhlíku, takže plyny a pachy zůstávají uvězněny ve filtru.

Euromate je firma, která má 40 let zkušeností se zlepšením kvality vzduchu ve vnitřních prostorech v dětských zařízeních

Společnost Euromate, která má 40 let zkušeností, je odborníkem na zlepšení kvality vzduchu v interiérech. V sektoru péče o děti má společnost Euromate rozsáhlé zkušenosti s řešením problémů s nepříjemným pachem v místnostech pro přebalováním plen a zlepšením vnitřního vzduchu a to i  pro případ, když se jesle nachází v blízkosti dálnice. Bez ohledu na situaci, společnost Euromate vždy zlepšuje kvalitu ovzduší bez změn v konstrukci budovy (jednotky jsou plug-and-play).

Otázky nebo bezplatné rady?

Jakékoliv dotazy ohledně čištění vzduchu v centrech péče o děti? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds