Virus dokumentace COVID-19

COVID-19 je aktuální téma na celém světě. Nové poznatky a perspektivy se neustále vyvíjejí s cílem konečného zastavení viru. Na základě našich mnohaletých zkušeností v oblasti čištění vzduchu a aerosolů přirozeně pozorně sledujeme vývoj.

Povědomí o šíření viru ve vnitřních prostorách je pro nás velmi důležité. V tomto souboru naleznete relevantní informace o tomto tématu.

Věděl jsi…

“… že trávíš 80% svého života uvnitř?”

“… většina infekcí probíhá uvnitř?”

 

TIPY
pro období

COVID-19
>>

 

Tipy pro koronově odolné kancelářské nebo pracovní prostředí

Naši konzultanti se stále častěji ptají, jak může být vnitřní vzduch v kanceláři nebo v pracovním prostředí chráněn proti koroně. A co vlastně znamená dobré větrání. Pokud jde o nás, ventilace a čištění vzduchu jsou neoddělitelně spojeny dohromady. Jsme rádi, že sdílíme řadu tipů, které vám pomohou začít krok za krokem.

1. Vytvořte soupis možností v oblasti větrání
2. Zajistěte, aby do budovy
proudilo dostatek čerstvého vzduchu 3. Zajistěte, aby vytáhnutý vnitřní vzduch necirkuloval
4. Investujte do dobrého čištění vzduchu
5. Nechte se dobře poradit

 

Provoz čističe vzduchu Euromate prokázaný nezávislým výzkumem

Nedávná studie renomovaného finského výzkumného ústavu VTT ukázala, že naše VisionAir Blue Line je účinná proti viru koróny. Tento výzkum byl ověřen nizozemskou nezávislou výzkumnou organizací TNO.

Viry jako COVID-19 se nemohou šířit samy. K tomu potřebují nosič, jako je aerosol, který vydávají lidé, kteří mluví, kašle a dýchají, mimo jiné.

Na základě účinnosti filtru a velikostí aerosolu, které mohou obsahovat virus SARS-CoV-2 (koróna), byl učiněn závěr, že testovaný čistič vzduchu virus zachytí. To snižuje koncentraci aerosolu, která může obsahovat virus v místnosti během provozu systému.

RECENZE ZÁKAZNÍKA: „Hosté se po naší investici do prvotřídního systému čištění vzduchu od společnosti Euromate, který se osvědčil jako účinný proti šíření koronového viru, cítí bezpečněji,“ říká Wendy Scheers z přepravní společnosti Celjo.
Celodenní výlety po vodě zajišťuje přepravní společnost z Deventeru . S cílem nabídnout bezpečný a odpovědný den i v koronovém čase se majitelé rozhodli vybavit jednu ze svých lodí, Nirvanu, čističi vzduchu Euromate.

VisionAir Blue Line Microbefree Global byl vybrán, protože to plug and play čistička vzduchu filtry až 99,95% znečištění, včetně viru koróny, ze vzduchu. Díky tomu si hosté mohou znovu užít bezstarostný den.

RECENZE ZÁKAZNÍKA: „Se současným koronovým virem jsme rádi, že náš čistič vzduchu filtruje viry také ze vzduchu.“

Andries Meulendijks je manažerem zkušeností v Lucky Cat Tattoo: „Na našem pracovišti nás tolik neznečisťuje znečištění ovzduší ve formě pevných částic. Je pravda, že dostáváme spoustu lidí. Díky tomu přicházíme do kontaktu s bakteriemi a viry, které si lidé mohou vzít s sebou.

Je důležité, abychom se mohli spolehnout na naše zaměstnance. Naše agenda je často předem dobře naplánována. Pokud někdo onemocní, okamžitě se dostaneme do potíží. Přečtěte si více …

BLOG: Důležitost čistého vnitřního vzduchu v kanceláři, zejména v dobách COVID-19!

Většina svátků skončila a teď, když je téměř září, se mnoho lidí musí vrátit do práce. Koronová krize je však stále velmi aktuální. Výsledkem je, že mnozí budou muset pracovat z domova a občas přijít do kanceláře nebo na směny, například na schůzky nebo proto, že to pozice vyžaduje.

Stále více informací je k dispozici o studiích týkajících se šíření viru. To naznačuje zásadní význam dobrého vnitřního vzduchu. Když se vrátíte do kanceláře, víte, co se tam vznáší ve vzduchu? Možná si toho neuvědomujete, ale je to velmi důležité. Například vzduch obsahuje bakterie a jemné částice, které vám mohou způsobit nevolnost. A nyní existuje také  virus COVID-19 . Přečtěte si více…

BLOG: Důkazy jsou důležité, aby se zabránilo falešnému pocitu bezpečí v dobách COVID-19.

Od začátku roku 2020 řešíme pandemii COVID-19. Zatímco zpočátku stále existovala velká nejistota ohledně viru, infekcí a šíření, nyní se publikuje stále více výsledků výzkumu studií o těchto tématech.

Na základě našeho poslání, že čistý vnitřní vzduch je podstatným právem pro každého, věříme, že je důležité, aby byli lidé řádně informováni. Pomocí správných informací lze zabránit falešnému pocitu bezpečí. Proto doporučujeme, abyste si před zakoupením produktu vyžádali nezávislou výzkumnou zprávu o fungování konkrétního řešení. Přečtěte si více…

BLOG: Aerosoly s částicemi viru COVID-19: veřejný nepřítel číslo jedna!

Není vidět, ale souvisí s šířením virů, jako je COVID-19. V posledních týdnech stále více studií a odborníků dospělo k závěru, že se jedná o zdroj kontaminace.

Nyní bylo provedeno mnoho studií týkajících se aerosolů a šíření viru COVID-19. Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) uvádí, že existují dostatečné důkazy o přenosu viru aerosoly, když je v místnosti mnoho lidí. Přečtěte si více…

BLOG: Co je ventilace?

Větrání nebo výměna vzduchu je výměna vzduchu v místnosti, která je znečištěná nebo znečištěná z jakéhokoli důvodu, čistým vzduchem. Výměnu vzduchu lze provést přirozeně nebo mechanicky.

Výměnou vzduchu je nahrazení 100% vzduchu v místnosti čerstvým vzduchem. Když mluvíme o dvou výměnách vzduchu za hodinu, máme na mysli, že dvakrát za hodinu je 100% vzduchu nahrazeno čerstvým vzduchem. Tomu se také říká rychlost ventilace dvě. Přečtěte si více…

BLOG: Co vás stojí za den, pokud zaměstnanec dostane COVID-19?

Každý majitel firmy se obává, že COVID-19 v rámci jejich podnikání propukne. Jaké jsou náklady na nepřítomnost? A jak můžete přispět k prevenci nemocí nebo další kontaminaci ve společnosti?

Měsíční náklady na správně fungující (mobilní) čistič vzduchu jsou nižší než denní náklady na nepřítomnost zaměstnance, který je nemocný nebo je v karanténě kvůli COVID-19. Buďte tedy moudří a investujte do čištění vzduchu, než budete čelit nákladům na absenci! Přečtěte si více…

BLOG: Dýchat s úlevou v koronovém čase?

Zaměstnanci, kteří touží po dynamice kanceláře. Žáci a učitelé, kteří se chtějí „vrátit do školy“ s dobrým pocitem. Lidé, kteří potřebují dobrý trénink v místní tělocvičně. Existuje stále více důkazů, že toho lze dosáhnout bezpečně za předpokladu, že je vnitřní vzduch řádně vyčištěn. Samozřejmě v kombinaci s ostatními koronovými opatřeními.

V současnosti je celosvětově věnována velká pozornost šíření korony. Již bylo jasné, že se to může stát na krátkou vzdálenost, například kašláním a kašláním. Nyní stále více studií ukazuje, že virus může také cirkulovat vzduchem na delší vzdálenost. Jak přesně to funguje? Přečtěte si více…

BLOG: Čističe vzduchu při práci: pomáhá proti virům a bakteriím?

V práci samozřejmě přijdete také do kontaktu s lidmi, o kterých nevíte, kde všichni byli a zda s sebou případně něco nosí. Pomáhá čistič vzduchu zabránit virům a bakteriím?

Viry a bakterie se mohou držet na dalších malých částicích ve vzduchu. Myslete na aerosoly, částice a pyl. Čistička vzduchu od společnosti Euromate zajišťuje, že toto znečištění ovzduší je ze vzduchu čištěno. Přečtěte si více…

BLOG: Teplé dny? Dejte si pozor na klimatizaci!

Mnoho lidí a společností zapíná klimatizaci, když je horká. Logické, ale existuje zdravotní riziko. Obzvláště nyní v dobách viru COVID-19!

Částice viru se mohou šířit po místnosti klimatizací. Existují dokonce studie, které ukazují, že částice viru by mohly cestovat po celé budově pomocí aerosolů a centrální klimatizační soustavy. Přečtěte si více…

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds