Ukončete znečištění částicemi

Znečištění částicemi je častým problémem, se kterým se potýkají zejména společnosti v průmyslovém a logistickém průmyslu. Částice uvolňované při výrobě materiálů, jako je dřevo, beton a kov, mohou mít široké a vážné účinky a mohou být dokonce škodlivé pro zdraví vašich zaměstnanců. Zní povědomě? Pak je čas s tím něco udělat. Naštěstí profesionální odsávání částic Euromate nabízí ideální řešení problému.

Chcete vědět více?
Pro radu nás můžete snadno kontaktovat. Pokud vyplníte formulář vpravo, budeme vás co nejrychleji kontaktovat. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich blogech.

Jak vám můžeme pomoci?

  Řešení Euromate

  Řešení znečištění částic účinnými čističi vzduchu

  Problém uvolňování částic ve všech jejích různých formách je obzvláště akutní při výrobě a přepravě zboží, kdy zaměstnanci musí bojovat s prachem ze dřeva, jemnými částicemi, suchými částicemi a obecným prachem ve vzduchu. Oběti se často stávají dřevozpracující společnosti, kovozpracující společnosti, společnosti zpracovávající textil a nábytkáři.

  Důkladným přístupem k tomuto problému je profesionální extrakce částic . Euromate nabízí ideální řešení v podobě vysoce kvalitních produktů na čištění vzduchu . Tyto produkty jsou specialisty na extrakci částic a Euromate má vhodné řešení pro každou situaci, od průmyslové extrakce částic ve velkých skladech až po čističe vzduchu pro kanceláře a menší prostory.

  Pro koho je filtrace určená?

  Existuje řada možností řešení znečištění částic a pro každou společnost existuje řešení na míru. Můžete se rozhodnout pro nejlepší HF extrakci částic nebo zcela nový Dust Free Industrial pro eliminaci částic, kouře a výparů, pachů a jiných nečistot ve skladech a velkých výrobních halách. Potřebujete kompaktnější řešení ? Euromate také nabízí extrakci částic na míru. Pro každou situaci existuje řešení. Obraťte se prosím na nezávazný chat o možnostech!

  Výhody extrakce částic

  Extrakce částic má pro společnosti řadu obrovských výhod . Podívejte se na naše reference a podívejte se na pozitivní vývoj, který společnosti zaznamenaly po obdržení pomoci s jejich extrakcí částic z Euromate. Kromě řešení problému s částicemi můžete také nepřímo ušetřit na dalších nákladech. Extrakce pomáhá vytvořit zdravější pracovní prostředí pro vás, vaše zaměstnance, zákazníky a vaše stroje, což znamená, že se u nich vyskytne méně chyb. Následuje přehled výhod, které naše řešení nabízejí (na tuto část jsme velmi hrdí):

  • Čistý vnitřní vzduch pro zdravější pracovní prostředí
  • Úspora až 70% nákladů na čištění
  • Úspora až 30% na spotřebě energie a nákladech na údržbu
  • Snížená absence z důvodu nemoci – až 40%

  Předcházeli vám

  “Výkon řešení Euromate na nás udělal dojem.” Měření vzduchu nám ukázala redukci prachu téměř o 80%! “
  Pan René Fellmann, generální ředitel společnosti van Competec Logistik

  “Pokud jde o vylepšení instalace čističe vzduchu, jako je tento, musíte to opravdu vidět, abyste tomu uvěřili!”
  Pan Grisnich, instruktor ve zdivu na Driestar College

  Odvětví, které mají problémy s (jemným) prachem

  Průmysl | Velké průmyslové prostory, kde je vyžadováno odsávání prachu

  Truhlařství

  Logistika

  Železařství

  Nábytek

  Výroba

  Textil

  Hospoda / Bar

  Kavárny

  Společenský Sál

  Kancelář | Řemesla      Prostory, kde vznikají problémy kvůli (jemnému) prachu

  Domov |  Zlepšete kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti

  Domov

  Vláda |    Veřejná funkce vyžaduje čistý vzduch bez pachů a plynů

  Sportovní Chraňte pot a (tělesné) pachy před pobytem ve vzduchu

  Sport | Odstraňte tělesné pachy ze vzduchu

  Slopečenský sál

  Péče | Zdravotnictví        Žádné problémy s prachem během ošetření

  Náš způsob práce

  Ve společnosti Euromate se zavazujeme pomáhat organizacím udržovat kvalitu jejich vnitřního ovzduší. Věříme, že čistý vnitřní vzduch je právem, které si užívá každý. Euromate pomáhá vytvářet zdravé životní a pracovní prostředí nabídkou vysoce kvalitních řešení pro regulaci zápachuřešení. Děláme to na základě více než 45 let zkušeností a odborných znalostí. Abychom zajistili kvalitu našich výrobků, nabízíme vynikající servisní program, který vám pomůže prodloužit životnost vašeho zařízení a zbavit vás obav ohledně čištění vzduchu.

  Chcete vědět více?

  Pokud potřebujete radu, kontaktujte nás. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich dalších blogech .

  Požádat o nabídku


   This will close in 0 seconds