Odstraňte znečišťující pachy a plyny

Znečišťujicí pachy a plyny jsou velkým problémem mnoha společností. Zejména v pohostinství a těžkém průmyslu se zaměstnanci často musí potýkat s pachy a plyny, které mohou být extrémně škodlivé pro zdraví, což vede k bolestem hlavy a podráždění očí a dýchacích cest. Je třeba se tomu vyhnout! Naštěstí Euromate nabízí profesionální řešení pro regulaci zápachu, které vám pomůže zmírnit vaše problémy!

Jak vám můžeme pomoci?

  Řešení Euromate

  Boj proti znečištění pachy pomocí účinných čističů vzduchu

  Zdravotnické úřady věnují zvýšenou pozornost pachům a plynům v životním a pracovním prostředí. Mezi plyny, které způsobují největší problémy, patří reakční plyny ze svařování, chemický zápach vydávaný barvami a chlór a tělesné pachy, které všechny mohou kontaminovat plíce, aniž by si toho někdo všiml. Různé studie ukázaly, že například pracovní expozice ethylenoxidu může zvýšit riziko vzniku rakoviny u člověka. Restaurace, kavárny a další stravovací zařízení spolu s fyzioterapeuty, zubními lékaři, pečovatelskými domy, zpracovateli textilu a školkami trpí problémy s pachy a plyny.

  Profesionální řešení zápachu může skutečně pomoci při řešení tohoto problému. Euromate nabízí ideální řešení v podobě vysoce kvalitních produktů na čištění vzduchu . Tyto produkty jsou specialisty na odsávání pachů a plynů a Euromate má vhodné řešení pro každou situaci, od průmyslového pachu ve velkých skladech až po čističe vzduchu pro kanceláře a menší prostory.

  Pro koho je určen zápach?

  Euromate nabízí řadu řešení pro řešení znečištění pachy a plyny. Vždy dodáváme výrobky na zakázku, protože jedna velikost nemusí vyhovovat všem. Pro menší prostory je dobrým řešením VisionAir s přizpůsobeným filtrem. Pokud hledáte průmyslové odsávání , je ideální systém čištění vzduchu HF / SF . Pokud vás zajímá, co může Euromate udělat pro vaše podnikání, obraťte se prosím na nezávazný chat o možnostech.

  Výhody kontroly zápachu

  Řízení pachů a plynů má pro společnosti řadu obrovských výhod . Podívejte se na naše reference a podívejte se na pozitivní vývoj, který společnosti zaznamenaly po obdržení pomoci s jejich čištěním vzduchu od společnosti Euromate. Kromě řešení problémů se zápachem a plynem můžete také nepřímo ušetřit na dalších nákladech. Extrakce pomáhá vytvořit zdravější pracovní prostředí pro vás, vaše zaměstnance, zákazníky a vaše stroje, což znamená, že se u nich vyskytne méně chyb. Následuje přehled výhod, které naše řešení nabízejí (na tuto část jsme velmi hrdí):

  • Čistý vzduch v interiéru pro zdravější pracovní prostředí
  • Úspora až 70% nákladů na čištění
  • Úspora až 30% na spotřebě energie a nákladech na údržbu
  • Snížená absence z důvodu nemoci – až 40%

  Předcházeli vám

  “Vedení El Gaucho může klidně spát s vědomím, že už nikdy nebude čelit stížnostem na nepříjemný zápach z jejich restaurace.”
  Pan Daniel Zvi, majitel argentinské steakové restaurace El Gaucho

  “Co je obzvláště patrné, protože instalace čističů vzduchu spočívá v tom, že špičky nepříjemného zápachu jsou méně intenzivní a že se kvalita vzduchu rychle vrátí na normální úroveň.”
  Pan J. van ‘t Walderveen, provozní manažer ve společnosti DiaPriva

  Odvětví, které mají problémy s pachy a plyny

  Pohostinství | Zábava      Zbavte se nežádoucích pachů

  Hospoda / Bar

  Kavárny

  Společenský Sál

  Průmysl | Řemesla      Zachycuje uvolněné pachy a plyny

  Vzdělávání | Denní péče      Zbavte se nevhodných pachů

  Denní peče

  Vláda |    Veřejná funkce vyžaduje čistý vzduch bez pachů a plynů

  Sportovní Chraňte pot a (tělesné) pachy před pobytem ve vzduchu

  Sport | Odstraňte tělesné pachy ze vzduchu

  Slopečenský sál

  Péče | Zdravotnictví         Pracujte v příjemném prostředí bez pachů

  Náš způsob práce

  Ve společnosti Euromate se zavazujeme pomáhat organizacím udržovat kvalitu jejich vnitřního ovzduší. Věříme, že čistý vnitřní vzduch je právem, které si užívá každý. Euromate pomáhá vytvářet zdravé životní a pracovní prostředí nabídkou vysoce kvalitních řešení pro regulaci zápachuřešení. Děláme to na základě více než 45 let zkušeností a odborných znalostí. Abychom zajistili kvalitu našich výrobků, nabízíme vynikající servisní program, který vám pomůže prodloužit životnost vašeho zařízení a zbavit vás obav ohledně čištění vzduchu.

  Chcete vědět více?

  Pokud potřebujete radu, kontaktujte nás. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich dalších blogech .

  Požádat o nabídku


   This will close in 0 seconds