Udělejte ze znečištění kouřem minulost

Mnoho prostor trpí kouřem kvůli nedostatečnému čištění vzduchu. Je to něco, co by nikdo neměl vydržet. Kouř a výpary mají významný dopad na zdraví zaměstnanců a následky mohou být někdy dalekosáhlé. Tabákový kouř, výpary ze svařování, výpary ze spalování a výpary ze spalování paliva jsou jen některými příklady kouře, který může uvolňovat do ovzduší nespočet škodlivých látek a z pracovního prostředí dělat utrpení. Zní povědomě? Pak je čas s tím něco udělat! Naštěstí má Euromate právě řešení s profesionálním odsáváním kouře.

Chcete vědět více?
Pro radu nás můžete snadno kontaktovat. Pokud vyplníte formulář vpravo, budeme vás co nejrychleji kontaktovat. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich blogech.

Jak vám můžeme pomoci?

  Řešení Euromate

  Řešení znečištění kouřem pomocí účinných čističů vzduchu

  Když se z práce, kterou děláte, uvolňuje kouř, není to jen hlavní nepříjemnost, ale také velké nebezpečí pro vaše zdraví a zdraví ostatních. Pro nekuřáky je cigaretový a doutníkový kouř velkou nepříjemností, nemluvě o škodlivosti způsobené „pasivním kouřením“. Nejde jen o poškození zdraví, ale také o vůni, která se často drží na oblečení. Ani to není žádoucí.

  Profesionální a vysoce kvalitní odsávání kouře je ideální způsob řešení těchto problémů. Kromě průmyslových čističů vzduchu na kouř nabízí Euromate také odsávání pro kuřácké místnosti , kuřácký stůl , samozhášivý popelník a kompletní kuřácké kabiny . Máme ideální řešení pro každou situaci.

  Pro koho je odsávání kouře?

  Znečištění kouřem má dalekosáhlé důsledky a je třeba jej řešit. Euromate může poskytnout radu v jakékoli situaci. Pro tabákový kouř , je kuřácká kabina je často tím nejlepším řešením. Pro kouř z průmyslových provozů může být nejvhodnější vysokofrekvenční čistič vzduchu nebo VisionAir . Pro doporučení na míru by rád poradce Euromate navštívil vaše provozovny a provedl měření. Obraťte se prosím na nezávazný chat ohledně dostupných možností nebo domluvte schůzku.

  Výhody odsávání kouře

  Kvalitní, stabilní a kvalitní odsávání kouře pomáhá udržovat zdravé vnitřní klima. Podívejte se na naše reference a podívejte se na pozitivní vývoj, který společnosti zaznamenaly po získání pomoci s jejich odsáváním kouře z Euromate. Kromě toho systém odsávání nabízí také další velké výhody .

  • Ušetřete až 30% na spotřebě energie a nákladech na údržbu.
  • Snížená absence z nemoci až na ne méně než 40%.
  • Už žádný mlhavý prostor.
  • Kuřácká kabina je modulární konstrukce pro přizpůsobení velikosti místnosti, do které bude instalována.
  • Lepší pracovní prostředí a vyšší produktivita, protože kuřáci již nemusí chodit ven.
  • Všechny kabiny a kuřácké stoly mají popelník s vysokou kapacitou bez kouře / zápachu.

  Předcházeli vás!

  “Kvalita ovzduší a atmosféra v kasinu se značně zlepšila.”
  Pan Dengel, obchodní manažer Casino Royal

  “Zápach z vůně úplně zmizel a my už nemusíme posílat naše kouřící hosty ven; jaká to úleva!”
  Pan S. Leclercq, zástupce ředitele Circus Groupe

  Větve, které mají problémy s (cigaretovým) kouřem

  Pohostinství | Zábava      Zbavte se nežádoucích pachů

  Eventy

  Cafe-klein-255x255

  Kavárny

  Společenský Sál

  Průmysl | Řemesla      Zachycuje uvolněné pachy a plyny

  Vzdělávání | Denní péče      Zbavte se nevhodných pachů

  Dům peče

  Vláda |    Veřejná funkce vyžaduje čistý vzduch bez pachů a plynů

  Sportovní Chraňte pot a (tělesné) pachy před pobytem ve vzduchu

  Sport | Odstraňte tělesné pachy ze vzduchu

  Slopečenský sál

  Péče | Zdravotnictví         Pracujte v příjemném prostředí bez pachů

  Náš způsob práce

  Ve společnosti Euromate se zavazujeme pomáhat organizacím udržovat kvalitu jejich vnitřního ovzduší. Věříme, že čistý vnitřní vzduch je právem, které si užívá každý. Euromate pomáhá vytvářet zdravé životní a pracovní prostředí nabídkou vysoce kvalitních řešení pro regulaci zápachuřešení. Děláme to na základě více než 45 let zkušeností a odborných znalostí. Abychom zajistili kvalitu našich výrobků, nabízíme vynikající servisní program, který vám pomůže prodloužit životnost vašeho zařízení a zbavit vás obav ohledně čištění vzduchu.

  Chcete vědět více?

  Pokud potřebujete radu, kontaktujte nás. Více informací o čištění vzduchu si můžete přečíst v našich dalších blogech .

  Požádat o nabídku


   This will close in 0 seconds