Kouř, zejména tabákový kouř, je nepříjemný a způsobuje zdravotní problémy, pro vaše zaměstnance. Nabízíme kompletní program řešení zachycovaní kouře, tak, aby vaše firma zůstala v rámci zákonné povinnosti a udržovala její pozitivní image. Společně s Euromate můžete odstranit nepříjemné tabákový kouř z pracovišť ve vaší firmě.

Pro řešení problemu tabákového kouře, v závislosti na prostoru, který je k dispozici ve vaší společnosti, můžete si vybrat a nastavit kuřácký pokoj, nebo umístit ve firmě kuřáckou kabinu. Kabina zabírá malý prostor a může být snadno umístěna kdekoliv. Prosím, podívejte se na naše kuřácké kabiny a čističky vzduchu, popelník a kuřácký stolek pro kuřácké pokoje. Nebo nás kontaktujte pro bezplatné poradenství a najdeme nejlepší řešení pro vaši společnost.


Smoke ‘n Go Regular – kuřácké kabiny

Smoke ‘n Go – kuřácká kabina je flexibilní co do velikosti a vybavení a taky zaručuje možnost kouření v jakékoliv soukromé či veřejné budově, kde tabákový kouř je nežádaný. Odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř a zároveň zlepšuje celkovou kvalitu vzduchu v místnosti.
Smoke ‘n Go Regular – kuřácké kabiny »

Smoke ‘n Go Public Area – kuřácké kabiny

Smoke ‘n Go Public Area kuřackáí kabina je ideálním řešením pro přeplněné veřejné prostory pro kuřáky, například na letištích, nádražích a výstavních centrech.
Smoke ‘n Go Public Area »

VisionAir ElectroMax

VisionAir ElectroMax je elektrostatický vzduchový filtr, který je vhodný zejména pro odstranění tabákového kouře, a je proto ideálním řešením, pokud máte v plánu založit kuřácký pokoj.
VisionAir ElectroMax »

Grace ElectroMax

Grace ElectroMax účinně čistí menší místnosti od tabákového kouře a zápachu. Je to nejvhodnější řešení, pokud vaše zásady kouření, umožňují nízké intenzity kouření v některých místnostech vaší společnosti. Je také ideální pro filtrování při příležitostném kouření doma.
Grace ElectroMax »

Kuřácký stolek

Euromate kuřácký stolek je pohodlný přístřešek ke stolu, který se skládá ze syntetického stolu a silnostěnné, ručně leštěné nerezové oceli. Je teplo a odolné proti poškrábání.
Kuřácký stolek »

Popelník

Stolní popelníky Euromate jsou samozhášecí a nezanechávají žádné stopy tabákového kouře nebo zastaralých pachu. Mohou obsahovat několik stovek cigaret mají funkční design a můžete si byt jisté, že popelník nevypustí zápachy kouře a cigaret.
Popelník »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds