Air-cleaner-house-home

Vylepšení kvality vzduchu

Doma

Hledáte čističku vzduchu pro domácí použití? Máte problémy s vnitřním vzduchem a chcete je vyřešit? Domy často obsahují látky znečišťující ovzduší ve formě jemného prachu, mikroorganismů, bakterií / virů, forem a pylu. Ti, kteří chovají domácí mazlíčky v domácnosti, mohou do tohoto seznamu přidat vlasy a alergeny. Nemluvě o slámech, senech nebo dřevěných hoblinách, které se často používají jako podestýlky. Lidé s onemocněním plic, astmatem a CHOPN, stejně jako pacienti se sennou rýmou nebo alergii na prach, která se zhoršuje znečišťujícími látkami ve vzduchu, mohou získat značné úspory ze zlepšení kvality ovzduší v domácnosti. Mnoho lidí si neuvědomuje, že ložnice je místnost s největším počtem znečišťujících látek. Pokud se příznaky jako dýchavičnost, zhoršení stávajících plicních onemocnění a kašel zvyšují, existuje velká šance, že se kvalita vzduchu v domácnosti zhoršila.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

Grace air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach v malých místnostech.

VisionAir air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach ve velkých prostorách.

Firmy s čistým vzduchem

Čistič vzduchu pro odstranění nevhodných pachů

Pro zlepšení kvality vzduchu je zapotřebí čistička vzduchu. Znečištěný vzduch je nasáván přes čističku vzduchu, filtrován a znovu vyfoukáván. Je dokázáno, že čistič vzduchu zlepšuje kvalitu vzduchu a snižuje příznaky nezdravé budovy.

Sortiment výrobků Euromate zahrnuje různé čističky vzduchu, které mohou vyřešit problémy s vnitřním ovzduším. Filtr je nainstalován podle určitého problému, který má vyřešit. Existují filtry, které jsou primárně určeny k odstranění znečišťujících látek v ložnici. Ostatní filtry jsou určeny především pro problémy, jako jsou pachy, bakterie, viry, prach a podobně. Všechny filtry Euromate jsou instalovány zdarma, samostatně a navíc jsou plug-and-play.

Zlepšení kvality ovzduší v domácnosti přináší výhody, jako například:

  • zásobování čerstvým vzduchem, účinnou extrakcí a filtrací vnitřního vzduchu  
  •  Žádné nepříjemné pocity z nepříjemných pachů, virů, bakterií, prachu a jemných částic  
  •  Úspora energie: vyhřívaný a chlazený vzduch je rozdělen rovnoměrně , než aby byl vyfukován na jednom místě
  • Čerstvé životní prostředí (včetně ložnice, obývacího pokoje, kuchyně)   
  • Čištění je jednoduší, protože znečišťující látky (například z domácích zvířata nebo koberce, prach, vlasy) již budou zachyceny čističkou vzduchu  
  •  Vzduch je zdravější, takže sníží se tím i riziko onemocnění a podráždění dýchacích cest

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně čištění vzduchu doma? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds