Kuřácká kabina Smoke ‘n Go

 

Kuřácká kabina “Smoke ‘n Go” je flexibilní a vybavená tak, aby vyhovovala pravidelným kouřícím intenzitám v jakékoli soukromé nebo veřejné budově. Odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř, a zároveň zlepšuje celkovou kvalitu vnitřního vzduchu.

Vlastnosti:

•   Čtyři modely až pro 28 kuřáků
•   Elektrostatický filtr pro vysokou účinnost a nízké provozní náklady
•   Testováno a certifikováno společností BGIA, TUV, ECN
•   Popelník a vůně bez popelníku s ventilem
•   Vysoce kvalitní materiály (hliník, bezpečnostní sklo, horní deska) Atraktivní, průhledný design
•   Nízká hlučnost

Jak funguje Smoke ‘n Go?

Funkce Smoke ‘n Go je automaticky ovládána snímačem pohybu. Jakmile kuřáci vstoupí do kabiny, se zapne integrovaný ventilátor. Tabákový kouř je zachycen u zdroje přívodem vzduchu na výšku očí. Kouř proudí dolů přes pět různých stupňů filtrů, které vylučují všechny částice a plyny. Poté ventilátor přitlačí čistý vzduch směrem nahoru k výstupu na horní straně kabiny. Pět minut poté, co kuřáci opustili kabinu, se vrátí zpět do pohotovostního režimu.
Je Smoke ‘n Go vhodný pro vás?

Je kuřacká kabina vhodná i pro vás?

Rychlá pauza na zapálení cigarety a zpět do práce! Tohle je účel Smoke ‘n Go. Samostatně stojící, modulární kuřácká kabina může být instalována všude ve vaší kanceláři,  doma, výrobní hale nebo v mateřských školkách. Všeobecně kabina umožňuje kouření i tam,  kde je to za běžných okolností není možné nebo akceptovatelné kvůli nepříjemnému pachu, protože díky speciálnímu filtračnímu systému již nikdo neucítí tabákový kouř.

Potřebuje kabina Smoke ‘n Go údržbu?

Údržba je nutná k tomu, aby kouřové kabiny Smoke ‘n Go fungovaly optimálně. V závislosti na intenzitě uživatele periodické výměny filtrů a čištění a prohlídky v kabině provádějí odborní servisní pracovníci.

Jaké jsou možnosti Smoke ‘n Go?

Kuřácké kabiny jsou dodávány v různých velikostech a nastaveních a mohou být proto umístěny na různých místech ve vaší budově. K dispozici je řada možností pro kuřáckou kabinu, jako je například opěrka nohou, (samouzavírací) posuvné dveře, opěrná podpěra, prahová strana, další plynový (oxidační) filtr a displej plakátu.

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds