Kuchyňský Vzduchhový filtr

Zamaštěni  kamenů v potrubí nebo ventilátorů vaší komerční kuchyně zvyšuje riziko požáru a nákladů na čištění potrubí. Naše jednotky pro filtraci vzduchu v kuchyni zachycují nejmenší částice mastnoty a pachy.

Typy produktu SF:

Kuchyňský vzduchový filtr SF je vybaven speciálním hlavním filtrem v závislosti na problému:
SFE – Odstraňuje nejmenší částice tuku
SFC – Odstraňuje pachy a plyny

Jak funguje SF?

Znečištěný vzduch, který proudí skrze SF, nejprve prochází mechanickým předběžným filtrem, který odfiltruje hrubé částice. Vzduch pak prochází ionizační částí. Zde jsou zbývající malé elektricky nabité částice. Kontaminovaný vzduch prochází sběrovou jednotkou, kde se elektricky nabité částice připevní k uzemněným panelům. Před vstupem vzduchu do ventilačního kanálu zajistí konečný mechanický filtr vyvážený výstup vzduchu.

Je SF vhodný i pro vás?

Komerční a profesionální kuchyně jsou v dnešní době extrémně rozšířené. Příprava a konzumace jídla se často odehrává na místech, kde se shromažďují lidé a aktivity. Nebezpečí požáru a nepříjemné zápachy jsou horkými tématy, pokud jde o kuchyňské výpary, olejovou mlhu, mastnoty a kouř. SF absorbuje ty nejmenší částice mastnoty a sazí, které z něj činí perfektní řešení pro každou profesionální kuchyni.

Potřebuje SF nějakou údržbu?

Mechanické filtry, ionizátor a kolektor na SF potřebují pravidelnou údržbu. Tím zabráníte hromadění maziva, které může mít nepříznivý vliv na fungování systému. Pro optimální použití se doporučuje pravidelná údržba odborníkem. Smlouvu o poskytování služeb lze dohodnout. Různé dohody o údržbě jsou možné v závislosti na volbě filtru a stupni znečištění ovzduší.

Jaké jsou opce pro SF?

Jednotky lze snadno sestavit v řadě – na sebe nebo za sebou – což vám dává možnost instalovat nejefektivnější kombinaci filtrů tak, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám. Možnosti SF se týkají integrovaných předběžných a konečných filtrů, odtoku oleje a dálkového ovládání. Také systém filtrů zápachu SFC může být bezproblémově instalován za SFE.

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds