VisionAir Blue Line

VisionAir Blue Line nabízí sedm verzí, ze kterých si můžete vybrat. Jedinečné kombinace filtrů jsou zaměřeny na různé druhy znečištění ovzduší. Řeší znečištění ovzduší ve vnitřním prostředí pomocí  specializováních filtrů.

Filtry:

Dustfree: odstraňuje viditelný a jemný prach.
MicrobeFree: filtruje viry a bakterie ze vzduchu.
GasFree: bojuje proti škodlivým plynům a syndromu nemocných budov.
SmokeFree: čistí vzduch v kuřáckých pokojích.
OdourFree: zabraňuje nepříjemnému a rušivému zápachu viset ve vzduchu.

VisionAir Blue Line je vhodný pro…

VisionAir Blue Line se zabývá škodlivým znečištěním ovzduší ve středně velkých a velkých oblastech. Díky unikátním kombinacím filtrů může být čistič vzduchu široce používán. Tento čistič vzduchu je vhodný pro instalaci na strop a na stěnu, nebo je možné si zvolit mobilní stojan. VisionAir Blue Line – je nová generace čističů vzduchu, která filtruje znečištění a / nebo nepříjemné pachy v každém vnitřním prostoru. Zaručuje optimální komfort a snadné použití.

Efektivní řešení problémů vnitřního ovzduší

Přestaňte vystavovat sebe, své zaměstnance a hosty neviditelným a znečišťujícím prachovým částicím, bakteriím, virům, alergenům a zápachům. Nechte VisionAir Blue ať převezměte odpovědnost za dobrou a zdravou kvalitu ovzduší na sebe. Blue Line VisionAir Vám umožňuje efektivně
řešit jakýkoli problém s vnitřním ovzduším. VisionAir Blue Line nabízí v závislosti na místnosti a konkrétních znečišťujících látkách dokonalé řešení plug-and-play, které je vyrobeno na míru.

Video:

Individuální řešení pro každou místnost

S novou generací čističek vzduchu máte více výhod než jen efektivní očištění ovzduší v vnitřních prostorech:

 •   Poskytuje čisté a příjemné pracovní prostředí
•    Přispívá k lepšímu zdraví
•    Má pozitivní vliv na produktivitu a absenci
•    Pomáhá se zbavit bolesti hlavy vyvolanou nekvalitním vzduchem, řeší problémy se soustředěním a únavou, pomáhá předejit bolestí v krku a nosních dutinách díky odstranění víru a bakterií ze vzduchu.

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds