Kitchen-extraction-in-the-canteen

Kuchyňská filtrace

v kantýně

V mnoha sportovních klubech je  jídelna, kde si členové mohou po tréninku nebo hře získat jídlo a nápoje. Jídlo se obvykle skládá z občerstvení z fritézy. Toto produkuje mastnoty a olejovou mlhu, které jsou nezdravé pro personál a stejně nepříjemné pro členy klubu. Vdechnutí mastných výparů z fritézy je pro zaměstnance špatné a nepříjemný pach naplní vzduch. V Nizozemsku je zakázáno vypouštět tyto výpary (ze zákona). Vzduch vždy musí být nejdříve vyčištěn profesionálním systémem. Kuchyňské odsávání  v jídelně je tedy nutností.  Zabraňuje to požárům v kuchyně a jídelně: v dlouhodobém horizontu se nahromaděné tuky na vnitřní straně ventilačního kanálu mohou stát nebezpečím požáru.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

Kuchyňský vzduchový filtr

Odstraňuje mastnotu a pachy v kuchyni.

Firmy s čistým vzduchem

Který kuchyňský systém je nejlepší řešení pro jídelnu?

Společnost Euromate vyvinula dobrý systém pro jídelny, který dokáže efektivně extrahovat vzduchové zplodiny fritézy a zabraňuje tomu, aby se zápach visel ve vzduchu. Tento systém se nazývá SFE. Extrakční filtr zachycuje znečištění a vypouští čistý vzduch ven. Filtrováním mastného vzduchu v jídelně lze předejít nebezpečí požáru, snižuje se nepříjemnost zápachu a vnitřní vzduch je zdravý pro pracovníky jídelny.

Výhody filtrace Euromate v kantýně?

  • Vyšší produktivita (zdravý vzduch pro zaměstnance )
  •  Zdravé zásobování čerstvým vzduchem účinnou extrakcí a filtrací vnitřního vzduchu
  • Žádné obtěžování nepříjemnými pachy, které se mohou objevit v kuchyni
  • Úspora energie: vytápěný a chlazený vzduch se rovnoměrně rozděluje skrze kuchyň, než aby byl vyfukován na jednom místě
  • Čerstvé, příjemné kuchyně pro personál a zákazníky
  • Nižší náklady na čištění: ve filtru je zachycena mastnota a výpary jsou odsávány ven
  • Dobrý obraz: rozlišovací faktor v komerčním sektoru kuchyně

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně kuchyňské filtraci? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds