smoking-room-or-smoking-office

Kouření

v kanceláři

V kanceláři jsou vždy lidé, kteří kouří. Přibližně 25% kancelářských pracovníků kouří. Zaměstnavatel se tak rozhoduje, zda investovat do vnitřního řešení. Nakonec existuje více výhod pro vnitřní řešení, kouření v kanceláři je tou nejlepší volbou. Pokud zvážíte čas potřebný k procházce na určené venkovní místo, v některých budovách je to ař pět minut chůze. A časté výlety ven (rychle, bez bundy) mohou znamenat další riziko onemocnění. Kromě toho, že skupina lidí stojících a kouřících u (vchodových) dveří, není pro obraz firmy zvláště pozitivní.  Kanceláře podléhají přísným pravidlům pro “kouření v práci”. Kuřácká místnost musí být utěsněna a nekuřáky musí být dobře chráněny.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

Grace air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach v malých místnostech.

VisionAir air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach ve velkých prostorách.

Smoke ‘n Go kuřácká kabina

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Firmy s čistým vzduchem

Které řešení tabákového kouře je nejlepší pro kancelář?

K dispozici jsou různé řešení pro kancelář. Kancelářské prostory jsou drahé, takže prostor, který je k dispozici, musí být používán moudře. Pokud je dostatek místa, vybereme si kuřácký pokoj. V opačném případě je lepší volbou kuřácká kabina.

Úředně označená kuřácká místnost v kanceláři je konstrukčně oddělená kuřácká místnost s mechanickou ventilací a odsáváním kouře. Ovšem čištění vzduchu je nejúčinnější způsob, jak odstranit tabákový kouř. Čistička Euromate filtruje vzduch a vyfoukává čistý vzduch zpět do místnosti. Je to energeticky účinný, protože vytápěný vzduch zůstává v budově!

Zaměstnavatel často zvolí kuřáckou kabinu, pokud je k dispozici jen málo prostoru. Kuřácká kabina je modulární a snadno instalovatelný systém. Obsahuje systém čištění vzduchu, který odfiltruje vzduch a pak jej vyfouká zpět do místnosti.  Do kabiny se může vejít více zaměstnanců současně. Další velkou výhodou je, že v interiéru není žádný nábytek, který by jinak mohl být pro kuřáka příjemnější, aby zůstal v kabině déle. Je speciálně určena pro rychlé kouření. Navíc je systém tak účinný, že nedochází k uvolnění zápachu. Je to dobrá zpráva i pro nekuřáky.

 

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně čištění vzduchu? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds