smoking-room-or-smoking-cabin-airport

Kouření

na letiště

Letiště má velkou příletovou halu. Toto je veřejná oblast, proto zde kouření není dovoleno. Kouření je povoleno pouze ve speciálně upravené kuřácké místnosti. Platí to jak pro cestující, tak i pro personál. Cestovatelé se často musí vydat na dlouhou cestu, a proto hledají možnost relaxovaní s cigaretou. Pro cestující je důležitá kuřácká místnost s průhlednými stěnami (sklo), aby mohli sledovat informační letové tabule. Kromě toho kabinu může používat současně více cestujících. Výběr mezi kuřáckou kabinou a kuřáckou místností většinou záleží na počtu metrů čtverečních, které jsou k dispozici.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

Grace air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach v malých místnostech.

Smoke ‘n Go kuřácká kabina

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Popelník s kapacitou až několika stovek cigaret; nezanechává žádné stopy tabákového kouře a zdržuje pachy.

Firmy s čistým vzduchem

Čistič vzduchu pro odstranění nevhodných pachů

Pro letiště jsou k dispozici různá řešení tabákových kouřů. Nejobvyklejšími opatřeními v letištním prostředí jsou samostatná kuřácká kabina nebo kuřácká místnost.

Pokud je dostatek podlahového prostoru, volba padne na výstavbu oddělené kuřácké místnosti na letišti. V kuřácké místnosti je instalována čistička vzduchu Euromate, která odstraňuje tabákový kouř.  Funguje to na základě recirkulace: vzduch je nasáván, filtrován a nasledně čistý vzduch je vyfukován zpět. Pokud si přejete poskytnout cestujícím informace o letu, doporučuje se, aby byla celá kuřácká místnost uzavřena ve skle.

Kuřácká kabina na letišti je dobrou volbou, pokud není prostor pro samostatnou kuřáckou místnost. Tyto kabiny jsou zcela průhledné a filtrují až 99,9% tabákového kouře. Kuřácká kabina nabízí prostor pro několik lidí, kteří se v ní mohou postavit společně a během kouření nedochází ke vzniku zápachu a koncentraci kouře. Je to opravdu pěkné, protože cestující jsou často na cestě k zákazníkům a je třeba se vyhnout zápachu kouře. V kuřácké kabině recirkulační systém odstraňuje ze vzduchu tabákový kouř a vyfoukává filtrovaný vzduch zpět do stejné místnosti.

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně kuřáckým kabinám a čištění vzduchu? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds