smoking-room-or-smoking-cabin-logistics-hall

kouření

sklady a logistika

Větší procento zaměstnanců v oblasti logistiky kouří více než v jiných odděleních. V logistickém oddělení najdeme nejen zaměstnance společnosti, ale také zaznamenáme neustálý příchod řidičů z jiných společností, kteří dováží zboží nebo materiály. Obzvláště po dlouhé cestě, cítí potřebu zakouřit.

Pokud chce jeden z zaměstnanců zakouřit, doporučuje se vytvořit kuřácký pokoj co nejblíže ke vchodu do logistického sálu. Ušetří to čas. Kromě toho je třeba zvážit i nekuřáky uvnitř společnosti a nekuřáky řidiče. Neměly by být ovlivněny tabákovým zápachem nebo tabákovým kouřem přítomným v kuřácké místnosti. Proto kuřácká místnost musí být účinně utěsněna a vybavena dostatečným odvětráváním kouře.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

VisionAir air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach ve velkých prostorách.

Smoke ‘n Go kuřácká kabina

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Popelník s kapacitou až několika stovek cigaret; nezanechává žádné stopy tabákového kouře a zdržuje pachy.

Firmy s čistým vzduchem

Které řešení tabákového kouře je nejlepší pro logistické haly?

Pro logistickou halu jsou k dispozici nejrůznější řešení. Výběr však závisí do značné míry na dostupném prostoru. Pokud je prostoru dost, může být vytvořena samostatná kuřácká místnost. V takovém případě musí být odvod kouře integrován do konstrukce. Nejjednodušším řešením je instalace čističky vzduchu přímo v místnosti, protože je to plug-and-play řešení a čistička odstraňuje tabákový kouř velmi důkladně. Kromě toho není potřeba provádět žádné vrtání, bourání a budování ventilačních systémů. Protože v kuřácké místnosti není potřeba instalovat potrubí a čistička vzduchu splní svůj úkol.

Kouzelná kuřácká kabina v logistickém sále by mohla být dobrým řešením, zvláště pokud je dostupný prostor spíše omezen. Kuřácké kabiny jsou dostatečně velké, aby tam stalo více lidí, a aby zaměstnanci si udělali rychlou a příjemnou přestávku na cigaretu.  Kabiny jsou určeny pro rychlou instalaci a jsou plug-and-play, což znamená, že je lze také přesunout jinam. Navíc, aby odvádět znečištěný vzduch není potřeba připojovat potrubí. Systém kuřácké kabiny odfiltruje tabákový kouř ze vzduchu a vyfoukne čistý vzduch zpět do logistické haly a to bez pachů nebo obtěžování tabákovým kouře.

Volba pro kuřácký pokoj nebo kuřáckou kabinu závisí nejen na dostupném prostoru, ale také na délce přestávek kouření. Kuřácká místnost často obsahuje místa k sezení, takže kuřák obvykle utrácí trochu více času. V kuřácké kabině není místo, kde byste mohli sedět (opíraní je ovšem možné), takže přestávky na kouření budou mnohem kratší.

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně čištění vzduchu v logistické hale? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds