Air-cleaner-physiotherapy-practice

Zlepšení kvality ovzduší

ve sportovní hale

Nizozemská fyzioterapie má problémy s tělesnými pachy, bakteriemi, viry, jemným prachem a vydýchaným vzduchem v léčebně, posilovně, sportovní hale, cvičebně nebo čekárně. Fyzioterapeuti mají problémy s kvalitou ovzduší ve fyzioterapii, včetně sálu terapie, posilovny a sportovní haly. Proto je nutné zlepšit kvalitu vzduchu. Bohužel existuje jen málo možností pro ventilaci, a pokud jsou k dispozici, je třeba zvážit zdá je možné pustit studený vzduch pro pacienta/y. Pak se často objevují  nepříjemné zápachy, jako je pot, tabákový kouř, parfém a vůně lékařských léčivých materiálů. Viry, bakterie, prach a jemné částice mohou také způsobit problémy s kvalitou ovzduší, zejména u pacientů s CHOPN.

Grace air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach v malých místnostech.

VisionAir air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach ve velkých prostorách.

Čistička vzduchu pro pot a sportovní haly

Dokonce více než ošetřovatelská místnost mají sportovní haly často intenzivnější pach potu. Sportovní hala je místo, kde pacienti provádějí speciální cvičení a úkoly, například při zotavení po úrazech. Tyto cvičení jsou často intenzivní, což může vést k zápachu potu. V důsledku špatného větrání ve sportovní hale visí nepříjemný zápach potu.

Čistič vzduchu pro pot v sportovní hale je řešením pro nepříjemné pachy a zápach. Společnost Euromate má pro tento účel čistič vzduchu s filtrem CarbonMax. Tento filtr obsahuje aktivní uhlí, které dokážou absorbovat pachy a plyny. Pak se do sportovní haly vhání neutrální vzduch bez zápachu potu. Všechny čističe vzduchu Euromate jsou instalovány zdarma, samostatně a jsou plug-and-play .

Výhody optimální kvality vzduchu ve fyzioterapii

Při čištění vzduchu ve fyzioterapii se kvalita vzduchu značně zlepšuje. Optimální kvalita vzduchu poskytuje následující výhody:

  •      Zdravé zásobování čerstvým vzduchem účinnou extrakcí a filtrací vnitřního vzduchu
  • Žádné další nepříjemné pocity z nepříjemných pachů, virů, bakterií, prachu a jemných částic
  • Šetří energii: vyhřívaný a chlazený vzduch se rozděluje rovnoměrně po celé léčebě
  • Čerstvá a příjemná terapeutická místnost
  • Personál je na konci dne méně unavený
  • Nižší náklady na čištění
  • Nižší absence v důsledku nemoci
  • Dobrý image

Otázky nebo bezplatné rady?

Jakékoliv otázky ohledně čištění vzduchu ve fyzioterapii? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds