stroje

Odsávání prachu

ve strojírenském průmyslu

Práce ve strojírenství se týká především kovu. Mezi činnosti patří řezání, broušení a připevňování (včetně svařování) kovových součástí. Práce s kovy produkuje kovový prach, kovové výpary nebo svařovací výpary. Tyto látky jsou jedovaté a extrémně škodlivé pro zdraví (mohou způsobit alergie, plicní onemocnění a rakovinu). Typické odsávaní prachu vedle zdrojů je obvykle nedostatečné, a proto tyto jedovaté látky zůstávají ve vzduchu ve výrobní hale.

Ve strojírenství se vyrábí mnoho škodlivých látek, které způsobují nejrůznější problémy. Patří sem zdravotní potíže, poruchy stroje, vysoké náklady na čištění a dokonce i poškození image společnosti. Proto odsávání prachu je pro stroje zcela zásadní.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

Průmyslová čistička  vzduchu

Odstraňuje (jemný)
prach, kouř a částice oleje v průmyslových budovách.

Firmy s čistým vzduchem

Čistič vzduchu pro odstranění nevhodných pachů

Kovové výpary a kovový prach jsou velkým problémem pro mnoho firem v sektoru strojírenství, protože nemohou být odstraněny odsáváním přímo u zdroje a musí být ze vzduchu zcela odstraněny. Proto je potřeba řešení v celé hale.

Společnost Euromate vyvinula odsavač prachu speciálně pro strojírenský průmysl (HFE), který snižuje kovové výpary a kovový prach o více než 90%. Je to obrovský rozdíl, vede to k nižším nákladům na čištění, k menší nepřítomnosti v důsledku nemoci a lepšímu obrazu společnosti.

Univerzální vysavač prachu?

Jednotky odsávání prachu Euromate nemusí být připojeny k centrálnímu odsávacímu systému. Jedná se o jednotky plug-and-play, které nasavájí vzduch, filtrují a vyfukují vzduch zpět do haly. Odsávání prachu Euromate je také instalováno zdarma, samostatně, je plug-and-play a všestranné.

Výhody optimální kvality vzduchu v zubní laboratoři

Zlepšení kvality ovzduší ve strojírenském odvětví s odsáváním prachu přináší výhody, jako například:

 

 • Vyšší produktivita (zdravý vzduch udržuje zaměstnance v dobré kondici  )
 • Zdravé zásobování čerstvým vzduchem, účinné odsávání a filtrací vnitřního vzduchu
 • Žádné další nepříjemné zápachy, které mohou vzniknout při zpracování kovů
 • Úspora energie: vyhřívaný a chlazený vzduch se rovnoměrně rozděluje po celé kovoobráběcí hale místo toho, aby byl vyfukován na jednom místě
 • Čerstvá a příjemná metalurgická hala pro personál a zákazníky
 • Vyšší produktivita: pracovníci jsou na konci dne méně unavení
 • Nižší náklady na čištění
 • Nižší absence v důsledku nemoci
 • Dobrý obraz společnosti

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně odsávání prachu? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


  This will close in 0 seconds