smoking-room-or-smoking-cabin-production-area

Kouření

ve výrobní hale

Statistiky ukazují, že větší procento zaměstnanců produkuje kouř v průmyslové sféře, než u jiných oddělení. Výrobní personál pracuje se stroji, na výrobních linkách a proto jsou často pod tlakem kvůli dosažení cílů a lepší produktivity. Pokud chce jeden z zaměstnanců kouřit, doporučuje se vytvořit kuřácký pokoj a to co nejblíže k pracovišti. Šetří to čas. Kromě toho je třeba zvážit i nekuřáky. Nesmějí být vystaveny tabákovému zápachu nebo tabákovému kouři z kuřácké místnosti, takže kuřácká místnost musí být dobře utěsněna a musí mít dostatečný odvod kouře.

    Máte dotazy ohledně vylepšení vnitřního ovzduší?

VisionAir air cleaner

Odstraňuje tabákový kouř, pachy, viry, mikroorganismy a (jemný) prach ve velkých prostorách.

Smoke ‘n Go kuřácká kabina

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Modulární kuřácká kabina; odstraňuje nepříjemné pachy a tabákový kouř

Popelník s kapacitou až několika stovek cigaret; nezanechává žádné stopy tabákového kouře a zdržuje pachy.

Firmy s čistým vzduchem

Které řešení pro odstraněšní tabákového kouře je nejlepší pro výrobní haly?

Pro výrobní haly lze představit mnoho řešení. První úvahou je disponibilní podlahová plocha. Pokud je ve výrobní hale dostatek místa, může být vytvořena samostatná kuřácká místnost. Místnost pro kuřáky musí zahrnovat odsávání kouře. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je čistící zařízení, které je plug-and-play a důkladně odstraňuje tabákový kouř s recirkulací vzduchu a nevyžaduje žádné vrtání a kanálování. Vytvářet potrubí podobné systémy není potřeba.

Kuřácká kabina ve výrobní hale je dokonalým řešením, pokud není k dispozici oddělená kuřácká místnost. Tyto kabiny jsou dostatečně velké, aby tam stalo několik lidí, aby se udělala rychlá a příjemná přestávka na cigaretu. Jsou určeny pro rychlou instalaci a jsou plug-and-play. Kromě toho není potřeba připojovat potrubí k odstranění znečištěného vzduchu. Je to proto, že systém recirkuluje vzduch.

Hlavní rozdíl mezi kuřáckou kabinou a kuřáckou mistnosti spočívá v tom, že v kuřácké kabině nemůžete sedět (je možné pouze se opřít a odpočívat). To zabraňuje lidem, aby trávili příliš mnoho času v kuřácké kabině . Kuřácká místnost má k dispozici sedací nábytek, takže lidé mají tendenci zůstávat tam déle.

 

Otázky nebo bezplatné rady?

Máte otázky ohledně čištění vzduchu v zubní laboratoři? Prosím, ponechte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo a budeme reagovat na Vaši zprávu co nejrychleji.

Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Požádat o nabídku


    This will close in 0 seconds